Traybake Garnalen met rookvlees of runder chorizo

Traybake Garnalen met rookvlees of runder chorizo

Wat eten wij eigenlijk zelf graag? Die vraag krijgen we vaak — dus delen we onze favoriete recepten in deze nieuwe rubriek voor jou! Elke keer een favoriet gerecht van Carina of Teikje. Geen ingewikkelde recepten – maar wél gezond, smaakvol en geïnspireerd op de seizoenen. Dit keer een persoonlijke favoriet van Carina: Traybake Garnalen met rookvlees of runder chorizo. Makkelijk, voedzaam en verrassend lekker! Precies wat je nodig hebt na een drukke dag.

Wist je dat? De zoete aardappel een knol is en onder groenten valt.

Deze variant zit bomvol met vezels en heeft een lage glycemische index zodat de suikerspiegel mooi in balans blijft. Ook bevat het kalium wat meehelpt aan een gezonde bloeddruk. Als extra bevat het een stofje -choline- dat als hersenstof nodig is.

Je kunt er eindeloos mee variëren. Bijvoorbeeld als gekookte aardappel, als puree, als schijfjes friet gebakken in de oven, als soep én natuurlijk als heerlijke vulling voor traybakes.

Gerelateerde berichten